Profesjonalne szkolenia dla fizjoterapeutów, osteopatów i lekarzy

Profesjonalne terapia dla pacjentów - rehabilitacja i osteopatia

International Academy of Orthopedic Medicine – wykładowcy

Wykładowcy

Przedstawiamy Państwu sylwetki instruktorów i asystentów biorących udział w pierwszej edycji szkolenia IAOM. Instruktorzy Ci będą także w brali udział drugiej edycji przy współudziale innych instruktorów z Niemiec, Austrii i Holandii.


Didi van Paridon-Edauw (Starszy Instruktor) Dyplom fizjoterapeuty uzyskała w Holandii. Związana z IAOM od 1980 roku. Ściśle współpracująca z takimi sławami jak prof. James Cyriax, Freddy Kaltenborn, Dos Winkel, Andry Vleeming, prof. Vladimir Janda oraz Barry Wyke. Didi van Paridon jest znana jako autorka wielu publikacji i książek z zakresu nieinwazyjnej medycyny ortopedycznej. Od 2007 roku jest dyrektorem zarządzającym International Academy of Orthopaedic Medicine. Prowadzi zajęcia kliniczne w Europie i Stanach zjednoczonych.


Omer Matthijs SCD (starszy instruktor) Jest wykładowcą medycyny ortopedycznej od 1985 roku. Doświadczenie zawodowe i dydaktyczne zdobywał w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych (University of Arizona). Jest też autorem książki o terapii manualnej opartej na dowodach naukowych. W 2011 roku obronił na uniwersytecie Texas Tach University pracę doktorską dotyczącą stabilizacji odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Od sierpnia 2011, Omer Matthijs jest adiunktem wydziału TTUHSC. Uczestniczy w projektach badawczych dotyczących medycyny ortopedycznej.


Dr Martina Dietl-Fried ( Instruktor) Jest specjalistą w dziedzinie medycyny, ortopedii i rehabilitacji ruchowej, od 1993 roku związana z IAOM. Po wielu latach pracy w szpitalu ortopedycznym w Norymberdze prowadzi obecnie własną praktykę kliniczną. Jest specjalistą w zakresie ortopedii i traumatologii, w szczególności w zakresie ostrzyknięć stosowanych w ortopedii.


Anja Hänel (Asystent) Dyplomowana fizjoterapeutka. Od wielu lat związana z IAOM, mająca ogromne doświadczenie zawodowe w pracy ze sportowcami. Obecnie prowadzi własną praktykę fizjoterapeutyczną.


mgr Maciej Brożyński – były asystent Wydziału Rehabilitacji Warszawskiej AWF, wykładowca przedmiotów związanych z rehabilitacją i terapią manualną. Uczestnik licznych kursów i szkoleń w polsce i za granicą min: Neuromobilizacje, PNF, SET, kinezjotaping, IAOM, pilates. absolwent Sutherland College of Osteopathic Medicine, uczestnik wielu szkoleń podyplomowych z zakresu osteopatii i anatomii sekcyjnej. Wcześniej pracownik CKiR, NZOZ „Medicar” oraz klinik „Ortos”, „Multimedica”, „Orto”, „Osteon” . Współpracował z Wojewódzkim Centrum Stomatologii w zakresie rehabilitacji pacjentów stomatologicznych. Współzałożyciel i współwłaściciel „Fizjokliniki”. Jedyny w Polsce asystent International Academy of Orthopedic Medicine.


Kontakt

Koordynator szkoleń

Katarzyna Dadas, Jagoda Dziekańska

tel. 533 606 606

email: fizjoszkolenia@gmail.com

Centrum Szkoleniowe

CENTRUM SPORTÓW UMYSŁOWYCH

ul. Polinezyjska 10

Warszawa-Ursynów

Google Maps

Dane do wpłat

Alior Bank 61 2490 0005 0000 4510 8982 4253

Fizjoklinika s.c.

ul. Nowogrodzka 62c

02-002 Warszawa

Wyślij potwierdzenie wpłaty

Fizjoklinika

Ul. Nowogrodzka 62c

02-002 Warszawa

tel. 533 606 606

fizjoklinika.com