Profesjonalne szkolenia dla fizjoterapeutów, osteopatów i lekarzy

Profesjonalne terapia dla pacjentów - rehabilitacja i osteopatia

Anatomia palpacyjna

Opis

UWAGA: Zachęcamy Państwa do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Stanowi on dla nas i dla instruktorów istotną informację na temat zainteresowania danym kursem. Dziękujemy.

anatomia_palpacyjnaPodstawą wiedzy dla każdego fizjoterapeuty, osteopaty czy terapeuty manualnego jest anatomia. Jest ona nauczana w każdym z programów podstawowych. Nie łatwo jednak jest przełożyć wiedzę teoretyczną na praktykę. Nasze szkolenie skierowane jest właśnie do osób, które chcą doskonalić swoją praktyczną znajomość anatomii oraz związanych z nią elementów klinicznych. Program szkolenia oparty jest na doświadczeniach i wiedzy dwójki wieloletnich wykładowców Warszawskiej AWF – dr Agnieszki Wójcik oraz mgr Macieja Brożyńskiego. Jako prekursorzy na rynku polskim stworzyli oni autorski program dydaktyczny z Anatomii Topograficznej, którego rozwinięciem jest oferowany kurs. Oboje swoje umiejętności z zakresu anatomii szlifowali na licznych, zagranicznych kursach na wydziałach Anatomii na Uniwersytecie Medycznym w Marburgu oraz na Uniwersytecie w Brukseli.

Kurs składa się z trzech 2-dniowych modułów dotyczących badania kończyny dolnej, kończyny górnej oraz tułowia i głowy. W trakcie zajęć uczestnicy zapoznają się z metodyką badania palpacyjnego oraz dokładnymi technikami znajdowania poszczególnych struktur anatomicznych (punktów kostnych, więzadeł, stawów, mięśni, nerwów oraz elementów powięziowych i trzewnych) ze szczególnym uwzględnieniem okolic istotnych z punktu widzenia klinicznego. Dzięki pogłębieniu swojej wiedzy i zdobyciu nowych umiejętności zdobytych na tym kursie, ludzkie ciało przestaje być tajemnicą.
Serdecznie zapraszamy

Kontakt

Koordynator szkoleń

Katarzyna Dadas, Jagoda Dziekańska

tel. 533 606 606

email: fizjoszkolenia@gmail.com

Centrum Szkoleniowe

CENTRUM SPORTÓW UMYSŁOWYCH

ul. Polinezyjska 10

Warszawa-Ursynów

Google Maps

Dane do wpłat

Alior Bank 61 2490 0005 0000 4510 8982 4253

Fizjoklinika s.c.

ul. Nowogrodzka 62c

02-002 Warszawa

Wyślij potwierdzenie wpłaty

Fizjoklinika

Ul. Nowogrodzka 62c

02-002 Warszawa

tel. 533 606 606

fizjoklinika.com